Oferta


Oferujemy Państwu nowy budynek z sześcioma apartamentami, położony w centrum Zakopanego przy ul. Makuszyńskiego 22 w sąsiedztwie Doliny Białego.
W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie (zobacz mapka), oraz regionalna restauracja w odległości 100m.

Posiadamy trzy apartamenty dwupokojowe (dla 4 osób) oraz trzy apartamenty jednopokojowe (dla 3 osób.

W budynku funkcjonuje lokalna sieć komputerowa, z możliwością podłączenia się do internetu (gniazdka w każdym pokoju.

W każdym apartamencie znajduje się:
- aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, kuchenka dwupalnikowa elektryczna, zestaw naczyń, itp.
- łazienka z kabiną prysznicową, ubikacją i umywalką
- telewizor, WI FI.

Apartamenty dwupokojowe:
mają od 34m2 do 40m2 powierzchni i składają się z części dziennej, do której przylega z jednej strony część sypialna, a z drugiej aneks kuchenny i łazienka.
Posiadają balkon z widokiem na Giewont. W części sypialnej są dwa łóżka jednoosobowe (z możliwością zsunięcia), a w części dziennej rozkładana sofa (2x2 m po rozłożeniu).

Apartamenty jednopokojowe:
2 apartamenty o powierzchni 30m2 posiada łóżko małżeńskie i łóżko jednoosobowe , o powierzchni 28m2 posiada dwa łóżka jednoosobowe oraz łoże małżeńskie.
o powierzchni 28m2 posiada łoże małżeńskie oraz sofę dwuosobową.

Na terenie zamykanej posesji można parkować samochody. Parking jest monitorowany przez kamery. Do dyspozycji gości są leżaki, łóżeczka dziecięce, wanienki dla dzieci i pralki automatyczne.

Oferujemy Państwu nowy budynek z dziewięcioma apartamentami, położony w centrum Zakopanego przy ul. Makuszyńskiego 22 w sąsiedztwie Doliny Białego.
W pobliżu znajdują (około300 m) się wyciągi narciarskie, trasy biegowe, baseny , sauna oraz regionalna restauracja w odległości 100m.
Około 800m od nas znajduje się zaspół skoczni narciarskich z kilkoma wyciągami przy których odbywają się różne atrakcje dla dzieci i dorosłych, np: Centrum hippiczne z nauką jazdy na koniach, restauracje, urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe.

Restauracja regionalna: 100 m
Wyciąg narciarski: 300 m
Trasy biegowe: ok. 300 m
Basen, sauna: ok. 300 m
Skocznia narciarska: 800 m
Konie: 800 m


Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.mikrus.wzakopanem.pl

tel.[+48] 182014249Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony